Gorily, žraloky, SIS a iné finančné skupiny (zvery).

Autor: Peter Konček | 28.12.2011 o 6:45 | Karma článku: 14,48 | Prečítané:  4252x

Zverejnenie záznamu z akcie SIS, pod krycím názvom Gorila, malo zrejme na Slovensku spôsobiť šok. Dokument ukázal, čo je podstatou veľkej politiky na Slovensku. Kšefty, korupcia, rozkrádanie. Organizovaný zločin na najvyššej úrovni.  Ukázal, kto má v rukách skutočnú moc. Finančné skupiny diktujú najvyšším ústavným činiteľom kto, s kým a za koľko. Ostalo ticho a strach. Ticho v médiách a strach vo verejnosti.

Ilúzie o slovenských médiách už dávno nemám. Povinnú jazdu splnili. Predstava, že v spravodajstve televízie, v portfóliu jednej zo zainteresovaných finančných skupín, sa nájde investigatívny novinár a začne sa v tom vŕtať, patrí do oblasti sci-fi. Verejnoprávne médium, ovládané politikmi, drží bobríka mlčanlivosti. Trojuholník, politik - oligarcha - médium, plní svoju nezastupiteľnú funkciu. Udržiavať občanov v poslušnej nevedomosti. A baviť ho.

Nikto zo zainteresovaných nepotvrdí pravdivosť dokumentu. Sú všetko iné, len nie blázni. Bývalý a budúci generálny prokurátor povedal, že nie je autentický. Ktosi sa vyjadril, že je to podvrh, pretože dokumentu chýba hlavička. Kašlem na autenticitu i na hlavičku. Dokument je významný svojim obsahom. Dôkazy, potvrdzujúce jeho pravdivosť, sa neobjavia. Žijeme v neslobodnej krajine. Občan dôkazy nepotrebuje. Nie je sudca, je volič.

99 % občanov je presvedčených o skorumpovanosti súčasných slovenských politikov. Záleží len na nich, čo si v najbližších voľbách vyberú. Gangsterský kapitalizmus, reprezentovaný „štandardnými, vyprofilovanými, dlhoročnými, relevantnými"  parlamentnými politickými stranami. Alebo zmenu.  Skutočne demokratickú, otvorenú a spravodlivú spoločnosť pre každého. Nie pre 1% vyvolencov.

PS:  Ak ešte niekto nepozná protagonistov mafiánskych praktík na najvyššej úrovni, tak tu sa s nimi podrobne oboznámi:  http://skgorila.tumblr.com/ .  Ďalšie šírenie dokumentu môže prospieť k ozdraveniu spoločnosti. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?