Ako sa pregrcať na námestnícky post.

Autor: Peter Konček | 9.2.2011 o 6:44 | Karma článku: 15,99 | Prečítané:  2388x

Pán Trnka na sklonku  kariéry jednoznačne dokázal, že jeho nominácia na post generálneho prokurátora bola kardinálnym omylom. „Vysoká" úroveň záverečného posolstva bude odznievať ešte niekoľko týždňov. Vulgárnym pourážaním ústavných činiteľov bohužiaľ vystavil vizitku nielen sebe. Biľag úrovne štvrtej cenovej skupiny zostane dlho na celej prokuratúre.

Pán Trnka je typický príkladom ako moc zatemňuje mozog. Arogantne odišiel z funkcie, arogantne sa cez svojho bývalého podriadeného pregrcal do funkcie námestníka. Neviem dokedy sa bude trtošiť na  tejto funkcii. Možno len niekoľko mesiacov. Zásadná otázka znie, dokedy bude vôbec prokurátorom. V slušnej spoločnosti by sa mohol pregrcať akurát do evidencie nezamestnaných.

Pán Trnka zároveň vystavil vizitku zákonodarcom. Uznávam, omyl sa môže stať. Aj pri voľbe generálneho prokurátora. Ale že sa nájde v parlamente dostatok poslancov (chce sa mi povedať trtkov), ktorí ho navrhujú a opätovne volia, to už nie je náhoda. 

Ospravedlňujem sa všetkým za použitie vulgarizmov z repertoáru pána bývalého (našťastie) generálneho a dúfam, že aj radového prokurátora.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?